Akıcı Ve Güzel Sohbet Etme

Spread the love

Akıcı ve güzel sohbet etmek, Diye söyledik ve başladık bir serüvene.

Sanal Alem Dedikleri Ufacık Bir Kutunun içinden Geniş Kitlelere Ulaşmak Okadar Basitleştiki Hatta Hatta Dahada Küçülerek Elimizdeki Telefonların içinden internet Sitelerinden, Sosyal Medyalarda Gezer Olduk. İncelediğimiz Zaman Bunun Bir Yönümüzden iyi Diğer Yönümüzden Bizleri Olumsuz Etkilediğini Görüceksiniz. Neden Diye Soran Arkadaşlar Var ise Onlar için Açıklama Yapalım, ilk Öncelik iyi Yönünü Alırsak Eskisi Gibi Koşuşturmacalar Beynimizde Bilgi Birikimleriyle Doldurmalar Bitti Her işimizi O Cebimize Sığdırdığımız Android Telefonlardan Yapar Olduk Bu iyi Tarafıydı Şimdi Kötü Tarafına Gelicek Olursak, Bağımlı Olduk İnternetsiz Telefonsuz Bilgisayarsız Yapamaz Olduk Akşamları Aile içerisinde iki Sohbet Etmenin Özlemini Yaşar Olduk.

Tam Bu Noktada Videodada izlediginizi Var Sayarak Akıcı ve Güzel Sohbet Etme Olayını Kavramış Bulunursanız Chat Ortamı Sizlere Daha Neşeli ve Etkili Bir Ortam Olarak Gelicektir. 

 

Bu Yazımızda ilginizi Çekebilir  Sohbet Red

Yorumlar (3)

YORUM YAZ
  1. Sohbet Odalarımız Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Sevdik.Net Ücretsiz Sohbet – Sevdik.Net | Sohbet | Mobil | Chat diyorki:

    […] Akıcı ve Güzel Sohbet Etme […]

  2. Sohbet Odalarında Tanışanlar Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Ücretsiz Sohbet diyorki:

    […] Akıcı ve Güzel Sohbet Etme […]

Yorum yaz

Kötülük insana tamahtan gelir. Kanaatten kimse ölmedi, hırsla da kimse padişah olmadı.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.