Bir Kelime Bir Sohbet

Spread the loveBir Kelime Bir Sohbet

Bir Kelime Bir Sohbet de neler var. Eğlence var, Hoby dünyası, iş dünyası, çalışma hayatı kısacası aklınıza gelebilicek herşey mevcut burada. Uyanın artık iletişim çağındayız, teknoloji devleşmiş, insanlar küçülmüş gibi bakıyorsunuz. Böyle olmadığını hepimiz gayet iyi biliyoruz. Sohbet Chat odalarında hayatın sanal olmuş yönüne baskı yaparken. Diğer taraftan paylaşılan gerçeklikleri görmezden gelebiliyoruz. Hepimiz için söylüyorum bunu.

Reklam ( Bir Kelime Sohbet )

Bir Kelime Bir Sohbet
Bir Kelime Bir Sohbet

Bir Sohbet Dünyası

Bir Kelime Bir Sohbet diye başlık koyduk ama kusura bakmayın arkadaşlar. Neden böyle birşey yaptığımı açıklamadan ikinci paragrafa geçerken, buldum kendimi. Bir Kelime derken, Sohbetcilerin ağızlarına dolanmış bir cümledir aslında. Belki yeni chatci ortamında kullanılmıyor ama eskiden global kanal haricinde, özellikle özel odalarda dönen koyu sohbetler de, kullanılırdı ve inanın çok zevkli ortamlar vardı. Sunucuların çoğalması, kişilerin dağılmasına neden oldu evet bunda hemfikiriz. Başka nedenlerde dağılmalara ve kopmalara neden oldu tabiki. Eski günlerin güzelliklerini düşünürken ki kurduğumuz hayaller. İşte burda Bir Sohbet Dünyası kelimesini vurgulattırıyor.


Nickname Nedemek ?

Arkadaşlar içinde başınıza geldimi diye çok merak ediyorum. İngilizce söylemlerde duyduğunuz, ama yazı olarak gördüğünüzde bu nasıl kelime veyahut bu nedemek dedinizmi.? Bende oldu o yüzden sormak istedim. Nickname nedemek. yine chat ortamlarında sıkca haşır neşir olduğumuz bir kelime. Sunucuya girdiğinizde aldığınız isim arkadaşlar. Herhangi bir siteye, bu chat sitesi olması gerekmiyor. İlk etapda napıyoruz siteyi inceliyoruz, sonrasında site hoşumuza gittiyse eğer kayıt oluyoruz. Bu da onlardan birtanesi, Ali olarak girdiniz oraya Ali yazdıysanız eğer. Siz artık Alisiniz yok mehmet olarak yazdıysanız siz artık mehmetsiiniz. 🙂 Bu kadar makara sohbet yeter birazda sunucumuzda devam edelim. Hepinizi sohbet odalarımıza bekliyoruz. Hoşkalın..

Bu Yazımızda ilginizi Çekebilir  Sohbette kadın ve erkek ilişkileri

 

 

Yorum yaz

Muhabbet ve merhamet insanlığın; hiddet ve şehvet de hayvanların sıfatlarıdır.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.