izmir Sohbet Odaları

Spread the love

Türkiye’de bulunan şehirlerin ve en kalabalık nufustan azalan nufusa doğru tanıtımlarımıza devam ediyoruz, bugün sizlerle güzel bir şehirden bahsedeceğiz, benimde bizzat gidip gördüğüm güzel bir yer, daha doğrusu kızlarıyla çok konuşulan bir şehrimiz, kızlarıyla çok konuşalan dedik direkt ama yanlış anlaşılma olmasın, kızlarının güzellikleriyle anılan türkiyenin hemen hemen her ilinden enaz 10 veya 15 kişi bunu bildiğine inanıyorum, neyse fazla uzatmadan konumuza gelelim.

Güzel İzmiri tanıyalım, yazımızın başındada biraz bahsettiğimiz gibi Türkiye’nin Kalbalık nufus oranı olarak en kalabalık 3. şehridir. Bu şehirde kaç kişi yaşıyor diye sorucak olursanız elimizde 2019 da yapılan net sonuçlar bulunmakta toplam 4.367.251 kişi yaşam mücadelesi veriyor. içerisinde 30 ilçesi bulunan şehrimizin, tamı tamına 1,297 Mahallesi mevcuttur, Türkiye haritasına baktığınızda İzmir sohbet odaları Batı tarafa doğru daha yakın ve tamamıyla Ege bölgesi içerisinde yer almaktadır. Ayrıca Körfez Çevresinde bulunan şehirlerin arasına Girmektedir.

Bukadar tanıtım yeterse birazda bizim sunucumuzun tanıtımını yapalım değilmi 🙂 iRC sunucumuz yeni yeni İzmir Sohbet Odası kısmını oluştururken Siz değerli İzmir Halkını Unutmadı izmir Sohbet Sitesi olarak odanızı global yaparak siz değerli halkını beklemektedir, izmir’in incisi olabilicek sitemiz, sizlerin adeta buluşma noktası olmaya adaydır, sistemimiz hiç bilmeyen kişiler için kolay kullanım arayüzüne sahiptir, bir defalık kullanımda hemen ögrenebiliceğiniz şeyleri kullanmaya özen gösterdik sizler sadece arkadaşlarınızla sohbet etmeyi dostluk ve arkadaşlığınızın pekişmesine gücüne güc katmasına olanak sağlayın sistem güvenlik ve sizlerin güvenliği Yönetim oper admin arkadaşların elinde 🙂 keyifli sohbetler dilerim.

Bir Önceki yazımızıda Okumak isterseniz Lütfen Tıklayın >> Ankara sohbet odaları

Yorumlar (3)

YORUM YAZ
  1. Avatar แผ่นกรองหน้ากากอนามัย diyorki:

    These are actually great ideas in concerning blogging.

  2. Avatar เบอร์สวยมงคล diyorki:

    I am regular visitor, how are you everybody? This article posted at this web site is in fact pleasant.

Hadi Yaramı Sarmaya Merhemin Yok. Yalandan da Olsa Gönül Alamaz Mısın?