Muş Sohbet Odaları

Spread the love

Muş Sohbet Odaları

Sohbet Odaları severler hoşgeldiniz. Bugün sizlerle Muş Sohbet Odaları ile ilgili sohbetin içinde bulduk. Bildiğiniz gibi her konumuz güzel Türkiye’mizin şirin ve güzel bir ilini tanıtmak, ayrıca bizde bu vesile ile ilgili şehirlerimizi tanıyoruz.

Reklam ( Muş sohbet )

Muş Chat Odaları

Her ilimiz ayrı güzell her şehirimiz ayrı özellikler taşımaktadır vatanımızda. Bugün Muş Sohbet Odaları adı altında Muş ilimizi biraz tanımak istiyoruz. Bizim yönetim olarak anlayışımızda tanıttığımız ve tanıdığımız illerin sohbet odalarını 1 hafta süresince global kanal olarak sunumuzda baş köşeye oturtuyoruz. #Muş olarak sohbet odanız ayrı olarak global kanalımız olucaktır.

Gelelim ilimizi tanıma öğrenme bölümüne, bu ilimizde neler var nereleri güzel hangi yemekleri daha lezzetli onu öğrenicez. Bilenler vardır illaki Muş çok önceden Bitlis iline bağlı olduğunu ben bu araştırma sayesinde öğrendim. Bu olay 1929 yılında gerçekleşiyor arkadaşlar, Nüfüs olarak kayıtlarda 1965 yılı sayım kayıtları var. Toplamda 86 bine yakın nufusu bulunmaktaymış o zamanlar. En son 2016 yılındaki sayıma baktığımızda 189 bin yani 190 bin diyeniliriz, gerçekten çok güzel başarı büyük nufus artımı gerçekleşmiş.

Bu Yazımızda ilginizi Çekebilir  Yemek Tadında Sohbet

Muş ilimiz

Ekonomik bakımdan pek fazla faaliyeti bulunmasada, Muş ilimiznde kendine özgü girişimleri bulunmaktadır. Büyük oranda Tarım ve hayvancılık yapmaktadır. Nufusun büyük çoğunluğu kırsal kesimde ikamet etmekdedir. Hayvancılık ileri derece gelişmiş ve okuma yazma oranıda büyüktür. Doğu bölgesinde eğitimin az olduğunu düşünenler ise iyi bir oranda okuma bilen vardır. Erkeklerde %98 oranında, bayanlarda ise %98,5 oranını taşımaktadır. Sohbet Odaları bölümümüzde daha bilmediğimiz birden çok konuya deyinmeyi bekliyoruz. Türkiye’nin her ili ayrı güzel her şehrimiz ayrı bir özelliği taşımaktadır.

Yorum yaz

Güzel ve iyi yüz, kötü bir huyla beraber olunca bil ki, kalp akçe bile etmez.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.