Tekirdağ Sohbet Odaları

Spread the love

Tekirdağ Sohbet Odaları

Sevgili Chat severler, iller sohbet sıralamasına devam ediyoruz. Bugün Türkiye’nin biraz batısına doğru gittik ve sizlere Tekirdağ Sohbet Odaları tanıtmaya karar verdik. Her ili ayrı güzel olan ülkemizin Tekirdağ’da güzel şirin ve sıcak bir memlekete olduğunu kısaca bahsederek başlayabiliriz.

Reklam ( Tekirdağ Sohbet )

Tekirdağ Sohbet
Tekirdağ Sohbet

Tekirdağ Sohbet

Seven Sevilir sevmeyene yol verilir. En büyük chat sitelerinde global kanallar içerisinde, kullanılan güzel sözlerin sıralanması çok önemli bir konudur. Burdan paylaşmak istedim. Asıl konumuza gelelim, Javalı sohbetlerden bıkan kullanıcılarımız için javasız sohbetin adresi. Sevdik Sohbet bedava iletişimi ayağınıza getirdi. 🙂 Bu adeta overlokçu ayağınıza geldi hanım! ‘a döndü. Öyle cep telefonu kullanmayan insan kalmadı, kullandıkça yeni fonksiyonlar eklenen. Eklendikçe de eğlenceyi hayatı daha kolaylaştırmaya devam ediyor. Global Kanalımız Tekirdağ Sohbet arkadaş arayanlar için. Kendini yalnız hissedenler için aranmakla bulunamaz. Karşınıza çıktıysa bu bir tesadüf değildir. 🙂

Bu Yazımızda ilginizi Çekebilir  Sevdik sohbet

Tekirdağ da Gezilicek Yerler

Chat odası dediysek sizlere sadece Gevezelik yapmaya gelmedik. Ayrıca Tekirdağ ile ilgili önemli Bilgileri, konuları sizlere aktarmak istiyoruz. Tekirdağ da gezilicek görülücek yerleri paylaşıyoruz. Tekirdağ’a ayak bastığınızda ilk görmenizi istediğimiz yer ile başlayalım. Vatan şarimiz biliyoruz Namık Kemal, Tekirdağ da doğdunu paylaşalım. Doğum tarihi 1940 olan şairimizin doğduğu mahalledeki yakın evlerin kendi evi örnek alınarak yapılmıştır.

  • Rakoczi Müzesi : Tekirdağ merkezde yer alan,  Barbaros caddesi üzerinde eskiden kalma bina olarak görebilirsiniz.  İsmini 2. Rakoczy Frençh’ in macar halk kahramanı olarak bilinen, ve macar hükümeti tarafınca, anılarına ithafen yaptırılmış. Halka ziyarete 25 Eylül 1982 de Açılmıştır.

  • Hürriyet Abidesi : 1908 yılında Tekirdağ Mutasarrıfı Adanalı Ömer Ali Bey tarafından 2. Meşrutiyetin ilanı üzerine yaptırılmıştır.

  • Rüstem Paşa Camii : Sadrazam Damat Rüstem Paşa’nın yaptırğı camii. 1553 yılında tamamlanmıştır. Camii yapan Mimar Sinan’dır.

Şirin ilimizi tanıtmakla bitmez, bir sonraki Tekirdağ Sohbet yazımızda buluşmak dileğiyle, keyifli sohbet yapmanız dileklerimizle 🙂

 

Yorumlar (1)

YORUM YAZ
  1. Yozgat Sohbet Odaları Sohbet, Chat, Arkadaşlık Sitesi – Sevdik.Net | Sohbet | Mobil | Chat diyorki:

    […] Tekirdağ Sohbet Odaları […]

Rengine Bakma, Maksadı Ne, Ona Bak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.