Yemek Tadında Sohbet

Spread the loveYemek Tadında Sohbet Siteleri

İnsanların damak tatlarına uygun yemek bulmaları, Yemek Tadında Sohbet ilk defa denedikleri bir lezzeti yıllar sonra bile düşündüklerinde hissetmeleri çok değişik değil mi? Tat duygumuzun bu denli uzun sureli olmalı bana çok tuhaf geliyor. Ülkemizin her şehrinde farklı yöresel yemekler var ki, güneyden doğusuna, batıdan kuzeyine çok zengin mutfak kültürüne sahibiz.

Bir taraf kokulu baharatları çok fazla kullanırken, bir taraf acıyı çok seviyor. Et yemeklerinin yani sıra, sebze yemekleri ve hamur işleri de bambaşkadır.. Değişik lezzetlerde tarifler ararken İzmir Sohbet Odalarına denk geldim. Bu güzel şehre has yiyeceklerden bahsediliyordu. Boyoz sabah kahvaltıları için vazgeçilmezmiş ve kesinlikle haşlanmış yumurta ile tüketilmesi gerekiyormuş. Bu ikilinin tadını çok merak ediyorum yan yana geldiklerinde nasıl his uyandıracaklar.

Reklam ( Yemek Tadında Sohbet )

Yemek tadında sohbet
Yemek tadında sohbet

Aksam yemeği için birbirinden fikir alan hatunlar İzmir Sohbet Odalarında resmen güzel masalar kurulmasına vesile oluyorlar. İzmir Köftenin şanını hepimiz biliyoruz. Yanında pilav, birde mevsim salata amanda aman.. Küçük çocuğu olanlar bilirler yemek yedirmek çok zordur onlara ve yine bilinir ki köfte ve patatesin birleşmesine hiç bir çocuk hayır demez .)
Şurası, Şevketi bostan yemeği, kuş kon mazı kendimi çok fena obur hissediyorum şuanda. Kuş konmaz kavurması cay saatlerinde aparatif olarak da düşünülebilir aslında. Artık android telefonlarımızla her yerde Sohbete bağlanırken cay keyfini es geçmemek gerekiyor. Ve zamanla ev oturmalarının yerini chat yaparken hadi kalk cay demleyelim de birlikte içelim cümleleri alıyor. Farklı yerlerde ayni eylemleri gerçekleştirmek, samimiyet mi dersiniz? Bilemedim ki..


Bir şehirde deniz varsa benim için vazgeçilmezler arasındadır. Deniz kokusu bir yana, geceleri ayin ve çevredeki ışıkların yansıması duygusal bağlamda çok farklı boyutlara taşıyor insani.. Kulağımda en sevdiğim şarkılardan bir tanesi, İzmir in sahillerinden birinde Hayatimi bir film şeridi gibi gözümün önünden geçirip Sohbet Odalarında tanıdığım arkadaşlarımla hunharca sohbet ediyorum. İnsanin üşüyüp üşüyüp kendine sarılması, rüzgarın yüzüne vurup ruhunu titretmesi o kadar güzel ki, tüm bunlar olurken kalbinizi ısıtan insanlarla diyalog halinde olmak minicik tebessüm etmenizi sağlayabilir. Bu gibi ortamlarda oluşan dostluklar çok uzun sureli olabiliyor. IRC tanışıp realde görüştüğüm ve ailem olmayı başarabilen bir çok dostum var. Yollarımız bir satir yazının bir iki kelimesinde kesişip, yıllarca surdu ve halada devam ediyor. Ne mutlu ki kotu insanlarla değilde güzel insanlarla denk gelmişim. Umarım sizlerinde gökkuşağim diyebileceğiniz güzel renkleri olan, iyi değilim dediğinizde neyin var demek yerine direkt nerdesin geliyorum diyen dostlarınız olsun..

Bu Yazımızda ilginizi Çekebilir  Chat Sohbet

Yorumlar (5)

YORUM YAZ
 1. Sohbet Red Sohbet, Chat, Sohbet Red Sohbet Odaları – Sevdik.Net | Sohbet | Mobil | Chat diyorki:

  […] Yemek Tadında Sohbet […]

 2. İddaa Sohbet Sevdik.NET Sohbet, Chat, Mobil ÜCRETSİZ Sohbet – Sevdik.Net | Sohbet | Mobil | Chat diyorki:

  […] Yemek Tadında Sohbet  […]

 3. 8 Mart Kadınlar Günü Sohbet, Sevdik.NET Bedava Sohbet Kadınlar Günü – Sevdik.Net | Sohbet | Mobil | Chat diyorki:

  […] Yemek Tadında Sohbet […]

 4. Sevdik.NET – Sohbet, Chat Odaları, Ücretsiz, Arkadaşlık, İslami Sohbet, Chat Siteleri diyorki:

  […] Yemek Tadında Sohbet  […]

Yorum yaz

Ateşin kıvılcımlarıyla al al bir yüzü vardır. Ama yaptığı kötü işe bak, karanlığı seyret.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.