Adana Sohbet Odaları

Spread the love

Adana Sohbet Odaları

Türkiye sınırları içinde her yerin, ilin. Ayrı bir güzelliği olduğunu sunduğumuzda, chat odamızdan bir arkadaşımız Adana çok farklıdır. Diye ortaya çıkmıştı. Arkadaşımızla tam 2 saate yakın muhabbet ettik ve çokda iyi birisiydi ki, şuanda tam 6 yıllık arkadaşımdır. Adana Sohbet odaları bu yüzden açtım. Global kanalda durması bizim için bir artı demektir.

Reklam ( Adana Sohbet )

Adana Sohbet Odaları
Adana Sohbet

Adana’da Tarım

Gelin hep birlikte Adana Sohbet olarak tarımda nasıl bir yermiş bakalım. Tarım olarak su’yun sıkıntısını çekmeyeceğim bir ilden bahsediyoruz. En verimli toprak arazileri Çukurova bölgesinde bulunduğu gibi genel olarak bakıldığın da %17 gibi bir kısmını sanayi ve su taşımaktadır. Çukurovada  buğday, ayçiçeği, zeytin, nar, mısır, narenciye (portakal, turunç, mandalina ve limon), muz, kivi, baklagiller, şekerkamışı, patates, domates, biber, marul, lahana, soğan, pirinç, soya. Gibi ürünlerin üretildiği Adana’da, daha birçok ürün yetiştiriliyor.

Portakal Çiçeği Festivali

Anadoludan avrupaya doğru hemen hemen her şehirde belirli festivallerin olduğunu biliyoruz. Adana’mızın da Portakal Çiçeği Festivali olduğunu öğrendik. Hava olarak Adana’da müthiş sıcaklıklara ulaşan dönemler ara ara oluyor. Nisan ayında havaların normal seviyede olunca püfür püfür meltem esintisi eşliğinde. Sokakların şenlendiğini görebiliriz, kadınlar portakal çiçeğinden yapılmış taçlar giyerek, davul ve zurnalar çalarak havaalanından gelen insanları karşılıyorlar. Sadece orda değil tüm sokakların rengarenk neşe dolu olduğunu görüyorsunuz. Özellikle meşhur Ziyapaşa bulvarında bulunan cafe restorantlar hınca hınc doluyor. Adana Sohbet olarak sizleri mekanımıza davet ediyoruz.

Bu Yazımızda ilginizi Çekebilir  Balıkesir Sohbet Odaları

 

 

Yorumlar (1)

YORUM YAZ
  1. Sevdik.NET – Sohbet, Chat Odaları, Ücretsiz, Arkadaşlık, İslami Sohbet, Chat Siteleri diyorki:

    […] Adana Sohbet Odaları […]

Güzel ve iyi yüz, kötü bir huyla beraber olunca bil ki, kalp akçe bile etmez.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.