Uşak Sohbet Odaları

Spread the loveUşak Sohbet Odaları

Türkiyemizin güzel illerini tanıtmaya, sizlerle birlikte tanımaya devam ediyoruz. Bugün sizlerle birlikte Uşak Sohbet Odaları tanıtımına bakacağız. Sohbet sunucumuzda 1 hafta boyunca Uşak kanalını global yapma kararı aldık. Uşak halkını sitemizde görmek bizi mutlu edecek bundan emin olabilirsiniz.

Reklam ( Uşak Sohbet )

Uşak Sohbet
Uşak Sohbet

Türkiye iller sohbet sıralamaında Uşak Sohbet 19. sırada gelmektedir. Biz Chat severler uşak ilimizin halkına sesleniyoruz. Sanal ortamda artık buluşma noktanız, kaynaşma sohbet etme yeni insanlarla tanışma mekanınız olsun artık. Birazda Uşak ile ilgili bilgi sahibi olalım, Uşakda nereler meşhur gezilicek yerle, yemekleri nelerdir. Öğrenelim arkadaşlar.

Uşak Sohbet Tanıyalım

İlimizin meşhur ve duyulmuş yerlerini sizlerle birlikte inceleyelim. İlimiz içinde Ulubey Kanyonu olarak bilinen yere bakalım. Ben biraz araştırma yaptım gerçekten çok güzel bir yer. Hatta öyle güzelki ABD ye bağlı Arizona eyaletinde bulunan Grand Canyon ismini almış dünyanın en büyük kanyonlarından sayılır. Ulubey Kanyonu Dünyanın 2. kanyonu olarak biliniyormuş. Bunuda öğrenmiş olduk, Araştırmalarımda Karun Hazinelerinede rastladım arkadaşlar. Konu biraz detaylı ama sizlere ufak bir kısmını anlatmak siterim. Bu hazineler tesadüf eseri ortaya çıkmaya başlamış. Anlatılanlara göre 1965 yıllarında Toptepe tümülüsü’nün kaçak kazısıyla ortaya çıkmıştır. Keşfedildikçe yetkili kişiler tarafınca araştırmaya alınmış ve tarihe dayalı birçok yapıt bulunmuştur. Toz haline gelmiş kemikler, tutam saçlarla birlikte bir odanın içinde bulunanlar.

Bu Yazımızda ilginizi Çekebilir  Amasya Sohbet Odaları

1. İnsan kulplu gümüş oinochoe,
2. Sfenksi! ve altın başlı tutamaktı kepçe,
3. Tamamı altın, sallanınca ses veren makara,
4. Altından yapılmış içleri boş, iğneli altın küpe,
5. Aynı tip ancak daha küçük boyutta iğneli küpe
6. Sallamalı, altından yapılmış kanatlı at şeklinde broş,
7. Meşe palamutu sallamalı altın ve renkli taştan yapılma kolye,
8. Akik ve taştan yapılmış geometrik şekilli kolye,
9. Mavi renkli camdan yapılmış uçları, aplike arslanbaşı şeklinde bir çift bilezik,
10. Uçları taş boncuklu püskül şeklinde altın gerdanlık, kaçakçılar tarafından alınmıştır.


Evet arkadaşlar Uşak ilimizin içine girdikçe tarihin derinliklerine doğru giriyoruz. Yazımızı burda sonuçlandırmadan bir kez daha Sohbet Chat sitemizden bahsedip bitirmek istiyorum. Sohbet odaları içerisinde saygın bir yere sahip olan Sevdik Sohbet kullanıcılarına daima eğlence ve huzurun adresini sunmuştur. Olasılıkları olumsuzlukları bir kenara bırakıp sadece dostluk üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Uzun soluklu birliktelikler Sevgili, aşk ilişkilerinden ziyade, sohbet ile chat ve muhabbet ilkesini benimsemiştir. Kullanıcı olarak sizlerde yerinizi alın.

Yorumlar (2)

YORUM YAZ
  1. Sevdik.NET – Sohbet, Chat Odaları, Ücretsiz, Arkadaşlık, İslami Sohbet, Chat Siteleri diyorki:

    […] Uşak Sohbet Odaları […]

Kötü zanda bulunan kişi çirkindir. Aslında o kendi içini vurur karşıya.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.