Giresun Sohbet Odaları

Spread the love

Giresun Sohbet Odaları

Merhaba, Bugün sizlerle Giresun Sohbet Odaları, açmak ve sohbet sunucumuzda. Global kanal yapmak istediğimizin duyurusunu yapmak istedik. Giresun Türkiyenin neresindedir.? Giresunda neler yetişir, Giresun ilimizde gezilicek yerler. Türkiyenin şirin şehrinde tarım nasıl gidiyor.? Başlıkların açıklamalarını yapmak üzere siz değerli kullanıcılarımızdanda aldığımız, değerli bilgileri birleştirdik.

Reklam ( Giresin Sohbet )

Giresun Sohbet
Giresun Sohbet

Evet sevgili Giresun’lu arkadaşlarımız. Türkiye haritasındaki konumundan başlayalım isterseniz. Güzel ilimiz, daha doğrusu Fındığın başkenti. Nasıl Malatya ilimiz için Kaysı Kent deniliyorsa, Burdada Giresun için Fındığın Başkenti deniliyor. Haritaya baktığımızda, Doğu karadeniz bölgesinde yer aldığını görebilirsiniz. İnsanı sıcak kanlı sevecendir. Tam bu olasılıkları göz önünde bulundurarak bizde Sohbet odalarımızda Global kanal olmayı hak ediyor diyoruz. Giresun Sohbet Odaları tamamen farklı bir çalışmayla yönetildi. Halkının sanal ortamda buluşma yeri olarak, arkadaşlıklarını pekiştirmek için aracı konumunda kullanılan, sohbet chat sitelerinde Bir yeri olmasını istiyoruz.

Yeşilin Her Tonu Giresun Sohbet

Yeşil renk çok bambaşka bir renktir. Baktıkça insanın içini açar, adeta ruhun huzur bulduğu renk diyebiliriz. Giresun’da kafanızı nereye çevirseniz yeşil renkten bir eser, bir kırıntı bulabilirsiniz. Bunun dışında, masmavi denizinde birleştirdi yeşil renkler apayrı bir doğa görüntüsü bırakmaktadır. İlçelerini gezdikçe keyif alacak, tarihden bir nefes alıp kokladığınızda yüzyıllara dayanan yapılarıda içinde barındırır. Halkının ayrı bir özelliği misafir perver olmaları, sıcak kanlı ve saf temiz düşüncelere sahip olması, şehrimizi okadar yüceltiyorki gidip yerinde görmeniz şiddetle tavsiye edilir. Giresun Kalesine çıktığınızda o muhteşem manzarası dudak ısırtıcak güzellikte olması gerçekten anlatılmaz.

Bu Yazımızda ilginizi Çekebilir  Ücretsiz Sohbet

Turizm ve Giresun Sohbet

Türkiye’nin 81 ili içerisinde nadir yerlerin Turizm’e açıldığını biliyoruz. Televizyonlardan, gazetelerden, hatta ve hatta turizm dergilerinden takip edenler ayrıcalıklı şehirleri hemen bulabilirler. Ufak bir araştırmayla ulaşabiliceğiniz birçok bilgi şuan bir tık kadar yakındır. Azönceki parağrafımızda da bahsettiğimiz gibi Giresun kalesi Turizm açısından ilgi gören yerlerden birisi olup bir kere çıkan kesinlikle bir kez daha çıkmak istiycek türdendir. Bukadar bahsettik, üyelerimiz için aşağıda Giresun Kalesinden çekilen bir fotoğrafı paylaşacağım lütfen inceleyin. Bu şehrin içinde gizlediği bir tarih daha var. Dünyaca ünlü konuşulan çin setti gibi bir set bulunmaktadır. Söylediğimiz yapıt, Hacı Abdullahzade tarafından düşünülmüş ve yapımına başlanmıştır. Rum işçilere yaptıran Haci Abdullahzade  1610 yıllarında yaptırdığı bilinmektedir. Özelliği Çin settinden sonra dünyada 2. büyük duvar diye bilinmektedir. Doğal, halkı tarafından şifalı olduğu söylenilen  bir yeri daha var. Mavi göl muteşem bir görüntüye sahip, doğal mineralli kaynağından ortaya çıkması bu yeri özelleştiriyor. Mavi gölün hemen yakınında kuzalan şelalesi bulunmaktadır. Bizim sizlere söylemek istediğimiz Giresun tarafına yolunuz düşerse kesinlikle bu nimetleri görmekle kalmayın. Faydalanmak için gitmenizde fayda var.

Bu Yazımızda ilginizi Çekebilir  Konya Sohbet Odaları
Giresun Kalesi
Giresun Kalesi
Giresun Mavi Göl
Giresun Mavi Göl

Giresun Plajları

Karadeniz bölgesi içerisinde, enuzun plajları olan iller arasında ilk 5 tedir, Giresun plajları. Bu nedenle tercih sebeplerinden birtanesi olan plajları, kardeş illerden yoğun ilgi görmektedir ve yaz aylarında yer yer kalabalık gözüküyor. Plaj boyunca yeme içme sıkıntısı olmadığı yerlerden birtanesi ve bu plajlarda deniz sporlarınıda görebilirsiniz.:)

 

Cahille Oturup Bal Yiyeceğine, Alimle Oturup Kuru Ekmek Ye…

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.