Nevşehir Sohbet Odaları

Spread the love

Nevşehir Sohbet Siteleri

Merhaba sevgili chat sevenler. Bugün Türkiye’nin En çok konuşulan ilinden bahsetmek istiyoruz. En çok konuşulan derken kötü anlamda birşey değil. Nevşehir Sohbet Odaları Turizm açısından ev sahipliği yapan Kapadokyanın da bir bölümünü aldığı ve çok güzel bir yer olduğu sürece daha çok konuşacağımız illerden biri olucaktır. Öncelikle Nevşehir hakkında biraz bilgi alalım sonrasında sohbet odaları tanıtımına geçebiliriz.

Reklam (Nevşehir Sohbet Chat )

Nevşehir Tanıtımı

Nevşehir tanıtımı yaparken yazmak bizi çok mutlu etmekte, fakat gidip görmek en güzelidir. Pandemi dolasıyla yasakların kalkması aşaması inşallah kısa sürmesini temenni ediyoruz. Gidip gezmek yerinde görmek yaşamak havasını ciğerlerinize çekmek iyi gelicektir. Gelelim Nevşehir ilimize, Türkiye’nin her ilini tanıtımını yaptığımızda aynı çoşku ve sevinci yaşıyoruz. Nevşehir Tanıtımı yaparkende bu çoşku içerisinde olduğumuzu söylemek isterim. Öncelikle meşhur olarak balonlarıyla ünlü kapadokya’dan başlamak istiyorum.

Bir kesim halkın yanlış bildiği bir doğruyu aktaralım sizlere. Kapadokya bir şehir değildir. Kırşehir, Niğde, Aksaray ve Son olarak Kayseri’yide kapsayan bir bölgedir Kapadokya bunu üstüne basa basa söylemekte yarar var.

Bu Yazımızda ilginizi Çekebilir  Sanal Sohbet

Nevşehir Tarihi Yerler

Tarihi muhteşem yerlere ev sahipliği yapan Nevşehir. Güvercinlik Vadisi gördüğünüzde saatlerce gözlerinizi kırpmadan seyre dalacağınız yerlerden birisidir. İsmindende anlaşıldığı gibi binlerce güvencine binlerce yıldır yuva olmasıyla isminin hakkını vermektedir. Halk 9. Yüzyıla kadar bu güvercinlerin gübrelerini Üzüm bağlarında kullanmış ve çok verim almıştır. Gelelim 2. Tarihi yer olarak Zemi Vadisi tanıyalım.

Yorum yaz

Ateşin kıvılcımlarıyla al al bir yüzü vardır. Ama yaptığı kötü işe bak, karanlığı seyret.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.