Sohbet Odalarımız

Spread the love

Sohbet Odalarımız için sizlere tanıtım yazısı hazırlamayı düşündük. Google gibi arama motorlarına “Sohbet Odalarımız” yazdıgınızda yüzlerce websitenin sizlere eşlik ediceğini biliyorsunuz. Yüzlerce sunucu bulunmakta ve her birininde global kanal dediğimiz, ilk girişteki oto kanalları farklıdır.

Reklam ( Sohbet )

sohbet odalarimiz
sohbet chat

Türkiye’nin en çok konuşulan Sohbet sitesinde sizinde bir yerinizin olmasını istemezmisiniz. Biz yöneticiler olarak bu konuyla ilgili birçok  çalışma yaptık ve hali hazırda üstünde çalıştığımız bir proje var. Kullanıcıların web sitesine girdikten sonraki hali isminiz.sevdik.net olarak belirnelip hup şeklinde global sohbet kanalında birleşmeniz. Sizce nasıl bir fikir ? Sohbet Odalarımız diyerek söze başladık ve siz değerli kullanıcılara özel oda ve sitemizin bir parçasını sizlere adamak gibi bir şey oluyor. Tabi ki bunu boşa söylemiyoruz, bir kenarda bunu düşüne durun. Biz tekrardan global serverlara dönmek istiyorum.

Global Sohbet Odaları

Konuya başlamadan önce yukarıdaki mevzuatta lütfen hafife almayın ve yorum kısmına görüşlerinizi belirtirseniz seviniriz. Şimdi global sohbet odaları, genellikle her server odasında listelenen kanallar mevcuttur. Kanalların sıralaması şu şekildedir.

  1. #Sohbet
  2. #Chat
  3. #Radyo
  4. #Oyun

Genel olarak bu şekilde olan sunucular %80 üzerinde diyebilirim. Sohbet olması tabi ki göze batmıyor, amacımız bu zaten buraya girdiğinizde ne yapacaksınız. Göbek atacak haliniz yok 🙂 bu nedenle yazılabilir durumdadır. Chat neden ne olduğunu söyleyeyim akılda kalıcı olmak, modern gözükmek giren kullanıcılar. Aaa burada Sohbet değilde direk Chat yapmışlar, demek ki burası biraz daha modern bir mekan 🙂 hayır tabiki global diyoruz arkadaşlar. Günlük yüzlerce kişinin girip arkadaş bulup sonrasında sevgili boyutundan da çıkıp evlenen insanlar var.

Neyse konumuzu dağıtmayalım. Önemli noktalardan birtaneside #Radyo gerçek içten ve samimi duygularımla söylüyorum. Radyo olmasa bu sohbet sunucuları çekilmez bir hal alıcak arkadaşlar. Boşuna dememişler Müzik Ruhun Gıdasıdır. Harbiden de öyle Müzik bizim vucudumuza elle dokunur düzeyde rahatlatmakta. Bu mevzuatı da idrak ettiğimize göre gelelim diğer hususa #Oyun kanallarımız. Bu konudada insanın iş ve ya molotonlaşmış yaşantısın da her zaman aynı şeyleri yapmaktan bildiği bilmediği her şeyini unutuyor olmasıdır. Oyun kanalları geriye dönük bilgilerinizi tazelemekte birebirdir. 🙂 ben o yüzden bu kanalları seviyorum #Oyun kanalında ayrı bir kategoride bilgiler #islam kanalındada ayrı dini bilgiler vardır. Bu kadar gevezelik yeter hadi buyurun sohbet sunucumuza gerisi orda devam edebiliriz.

 

Yorumlar (1)

YORUM YAZ
  1. Sohbet Odalarında Hayat Sohbet, Chat, Mobil Sohbet – Sevdik.Net | Sohbet | Mobil | Chat diyorki:

    […] ve dediğimiz gibi  can ciğer bildiklerimizle hayati paylaşıp pişmanlık duyacağımıza Sohbet sitelerinde  yabancılarla konuşup  içimizi dökebiliriz.. Mutluluk, huzur belkide bir kaç […]

Rengine Bakma, Maksadı Ne, Ona Bak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.