Sohbet Red

Spread the loveSohbet Red Odaları

Sohbet Red Gevecileri Burada. Sohbet.Red Odalarında Chat yapmak ayrıcalık ister,  bugün sizlerle Sohbetin doyumsuz odasını paylaşmak istedik. Red dedigimizde Sohbeti Red etmiyoruz burası yanlış anlaşılmasın .:)) Chat siteleri arkadaş ortamları bilmeyenler için bu makalemizde ayrıntılı anlatıyoruz. Dikkatlice okuyun.

Reklam ( Sohbet Red )

Sohbet Red kimdir ?

Baştan başlamak gerekirse, Google arama motoruna Sohbet Red yazdığınızda. Karşınıza çıkacağız. Girdiğiniz hagi sunucu olursa olsun yapmanız gerekenleri uyarıları sizlerle paylaşıyoruz.  Chat sunucularına girdiğiniz zaman ilk yapmanız gereken size yaraşır şekilde, bir nick seçimi yapmak olucaktır. Nick seçimi yaptıktan sonra geriye kalan sizin becerilerinize ve zekanıza kalmış. Kullanıcılarımızın %80 gibi kesimi, Nick seçmekte zorlanmaktadır. Bunu şuan siz yaptınız. Yapmanız gereken ikinci önemli nokta, girdiğiniz Chat Red odasında Nick Şifrelemektir. Bilmiyosanız Makalemizin sonunda sizlere komutları vericez ordan bakarak  uygulama yaparsınız.

Sohbet Red
Chat Red

Sohbet Red Müzik Keyfi

Server sunucularında tek yaptığınız, sabahtan akşama kadar arkadaşlarınızla yazışmak değil. Ayrıca kulaklarınızın pasını silicek #Radyo kanalımızda mevcut, Bu odamızda Online DJ programcıları, belirli saatlerle canlı yayın almaktadır. Sizlerin zevkle dinlediği eğlenceli yayınlar içerisinde, istek şarkılar almakta ve sizlerin sohbet kanalına yazdığı mesajları okumaktadır. Güncel sanatcıların çıkardığı yeni albümleri, şarkılarını listelerinde bulunduran DJ’lerimiz. Her zaman müzik severlere eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır.

Bu Yazımızda ilginizi Çekebilir  Masumca Sohbet

Oyun Kanalları

udamı var dediğinizi duyar gibiyim. Buda var dyoruz ve devam ediyoruz. Oyun kanalları çok ayrıntılıdır. O yüzden sizlerin seçimine bırakıyoruz, sadece #Kelime kanalı ve #islamiOyun kanallarımızdan kısaca bilgiler paylaşalım. İnanın Red içerisinde en zevk alıcağınız odalardan birtanesidir Kelime kanalı, benzer olarak adam asmaca, kelime tamamlama, boşluk doldurma. gibi alternatif isimlerde koyabilirsiniz. Oynanış biçimi tamamen bu saydığımız oyun isimleriyle örtüşmektedir. Belirli bir kelime verilir ve 3 ipucu hakkınız var. Her 2 saniyede bir kelime hakkı çıkar ve o kelimeyi bulmaya çalışırsınız. Eğlenceli oyunların adresine, belkide arkadaş bulmak için giriceksiniz. Oyun tutkunu olarak devam ediceksiniz. 🙂


Arkadaşlarımıza söz verdiğimiz gibi Nick şifreleme komutunu verelim. Şifreleme işlemini /ns register şifre e-mail adresi Yazarak şifreleyebilirsiniz. Başka soru ve sorunlarınız olduğunda lütfen konumuzun altından, bizlere yorum şeklinde ulaşabilirsiniz. Veyahut direkt yukarıdaki sohbet giriş kısmından sunucumuza girerek, bizlere ulaşabilirsiniz. Keyifli sohbetler dilerim. Emeğe Sayğı Duymak Gerekir. Bizde Öyle Yaptık Konuştuk Ama anlaşılamadık.:)

Yorumlar (7)

YORUM YAZ
 1. İddaa Sohbet Sevdik.NET Sohbet, Chat, Mobil ÜCRETSİZ Sohbet – Sevdik.Net | Sohbet | Mobil | Chat diyorki:

  […] Sohbet Red […]

 2. Avatar Sohbet diyorki:

  Sohbet red ile arkadaşlık dostluğun kalbi burada atıyor
  en güzel sohbet ortamı burası tavsiye ederim

 3. 8 Mart Kadınlar Günü Sohbet, Sevdik.NET Bedava Sohbet Kadınlar Günü – Sevdik.Net | Sohbet | Mobil | Chat diyorki:

  […] Sohbet Red […]

 4. Sevdik.NET – Sohbet, Chat Odaları, Ücretsiz, Arkadaşlık, İslami Sohbet, Chat Siteleri diyorki:

  […] Sohbet Red […]

Yorum yaz

Kötü zanda bulunan kişi çirkindir. Aslında o kendi içini vurur karşıya.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.