8 Mart Kadınlar Günü

Spread the love8 Mart Kadınlar Günü

Sevdik Sohbet Olarak Kadınlarımızı Unutmadık. 8 Mart Kadınlar Günü  Bütün kadınlarımız Çiçektir, ve Çiçekler Su ister. Kadınlarımızın bu özel ve güzel günlerinde sevindirmek erkekler olarak boynumuzun borcudur. 8 Mart Kadınlarımızın Mutluluk, Güven, Huzur, Eşitlik, Yaşam ve  Özlemlerini Dile Getirdikleri yaşadıkları Bir Gündür. Bu anlamlı günde Kadınlarımıza Bir Ömür Boyu mutlu Olmalarını, Huzura Kavuşmalarını Diliyoruz.

Reklam ( 8 Mart Kadınlar Günü )

"<yoastmark
8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Emekçi kadınların günü bugün, gerek işte gerekse evde en büyük yardımcılarımız onlar bizim. Bugün dünya kadınlar günü mesajlarıyla anımsanıyor olabilirler. Biz kadınlarımızı her gün bu günmüş gibi yaşatmalıyız. Bunu hak ediyorlar. İnstagram, Facebook, Twitter ve Linkedin’de bugün paylaşımların akıp gittini gördük. Kadınlarımız özeldir, Bunu unutmayalım ve paylaşalım.


Kadınlarımız Her Yerde

Yıllar önce kadınlarımızın sadece Ev hanımı olduklarını biliyoruz. Hatta Türkiye’nin çoğu ilinde kadınlar bırakın ev hanımlığını tarlalarda yada hayvancılıkla uğraştığını görüyorduk. Şimdi 2000’li yıllarda kadınların her sektörde olduğunu görebiliyoruz. Bu ne kadar mutluluk verici birşey, gittiğimiz her yerde gördüğümüz her sektörde kadın elinin değmesi oranın çiçek bahçesine dönmesine vesile oluyor. Evimizde eşimize, iş yerlerimizde kadınlarımıza sahip çıkalım. Bir insan kolay yetişmiyor, Bir kadın kolay ölüyor. 🙁 Artık kadın cinayetlerine dur diyelim. Öfke Nefret Kontrolsüz davranışlara bir son verelim.

Bu Yazımızda ilginizi Çekebilir  Sohbet Odalarımız

Yorum yaz

Hadi Yaramı Sarmaya Merhemin Yok. Yalandan da Olsa Gönül Alamaz Mısın?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.