İddaa Sohbet

Spread the love

İddaa Sohbet, Gelin bugün sizlerle iddaa olayından biraz bahsedelim. İddaa tutkunları, iddaa sonuçlarını hemen hemen hergün kontrol etmektedirler. Başarılı olmak için tahminleri doğru kişilerin yorumlarından almak gerekir. İddaa sonuçları tahminleri, spor yazarları, ömrünü spora adamış bilir kişilerce yapılması, avantaj sağlar.

Reklam ( İddaa Sohbet )

iddaa Sohbet
iddaa Sohbet

İddaa Nasıl Oynanır ?

Şans oyunları, hayatımızda büyük etkilerini bıraktığını biliyoruz. Özellikle yakın arkadaş veya akrabalarımızdan işin içinde olan varsa. Bunu bilmememk kaçınılmaz olmuştur. Büyüklerimizin bizlere aktardığı öğütlerden biridir. Bir şeyi tam anlamıyla öğrenmek istiyorsan, onu yapıcaksın, yalnış yapsanda doğrusunu yapana kadar. Çaba göstermelisin ki eksiksiz ve bilinçli bir şekilde o işde başarılı olucaksın. Bizim iddaa Sohbet ile masalımızda burda başlıyor. Nasıl oynanır kısmında ilk başlayanlar için tavsiyelerimiz daima bu yönde olucak. 1 3 5 kuponu yapın illaki acemi şansı vurmazsa tutturamayacaksınız, Fakat bunu öğrenmeye çalışıcaksınız.

Arkadaş çevrenizde, oynayan çalıştığın iş çevresinde araştırmalar yapmaya başlamak, seni başarıya bir adım daha yaklaştırıcak. Son olarak öğrenicek ve etrafındaki arkadaşlarına tüyo vermeye çalışıcaksın. Canlı skor canlı sonuçlara doğru adım atıcaksın. Spor Toto alt yapısında olan İddaa resmi oyun sıralamasında olduğunu biliyoruz. İddaa’yı uzaktan takip eden arkadaşlarımız sadece futbol için tahmin oyunu sanıyorlar. Bilinen doğrunun yanlış oldugunu Sevdik Sohbet sizlere doğrusunu anlatmak istiyor. Tamamen Maç sonuç Tahmin Oyunu olan iddaa. Futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, motor sporları. Hatta bilardo, atletizm gibi spor dallarınıda içine kapsıyor. Kısacası maçları izlerken İddaa Sohbet oynadıysanız daha zevkli, daha heyecanlı izleme olanağını yakalıyorsunuz. Ha birde kazanırsanız ekstra paranız oluyor. Kazanamadıysanız artı üzüntü ve sitres olmaktadır. : )

Maç Sonucu Oyunu 

Futbol oyununda bu avantajı kullanmak için. Maçın süresi bittikden sonraki tahmin seçeneğine denir. Yani oynana karşılaşma, Normal hakemin bitirdikten sonra. Yapılmaktadır. Örnek vermek gerekirse Beşiktaş – Trabzonspor derbi maçında. Ev sahibi takımımız Beşiktaş’tır. Bu durumda Misafir takım Trabzonspor oluyor. Kupondaki seçeneklerden 1’i seçtiğinizde Beşiktaş’ın galibiyetini seçmiş olursunuz. 2’i seçerseniz Trabzonspor’un galibiyetini seçmiş olursunuz. Peki berabere olursa dediğinizi duyar gibiyim. 🙂 Onuda düşünmüşler tabiki X’i seçerseniz eğer, burdada karşılaşmanın berabere biticeğini. Söylemiş oluyorsunuz.

 

 

 

Hadi Yaramı Sarmaya Merhemin Yok. Yalandan da Olsa Gönül Alamaz Mısın?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.